Motivační pohovory uchazečů

Vážení uchazeči, vážení rodiče,
děkujeme za zájem o naši školu a dovolujeme si vás upozornit, že motivační pohovory se uskuteční 4.4.2024 od 8.00 hod. na obou střediscích školy. Podrobnosti obdržíte v nejbližších dnech v zaslaných pozvánkách (dle způsobu vámi podané přihlášky).

Pokud jste na naši školu podali více přihlášek, dostavte se do střediska a učebny příslušející k oboru, který preferujete (podle nastavené priority). Například – pokud jste uvedli na prvním místě (priorita 1) obor Informační technologie a na druhém místě Strojírenství, dostavíte se tedy dle priority 1 na středisko Stříbrníky.

Obory na středisku Resslova:

  • 23-41-M/01 Strojírenství, zaměření Programování CNC strojů a počítačová grafika
  • 23-45-M/01 Dopravní prostředky, zaměření Silniční vozidla a logistika
  • 26-41-M/01 Elektrotechnika

Obory na středisku Stříbrníky:

  • 18-20-M/01 Informační technologie, zaměření Počítačové sítě a programování
  • 37-42-M/01 Logistické a finanční služby, zaměření Informatika v logistice
  • 26-41-L/01 Mechanik elektrotechnik, zaměření Zabezpečovací technika a silnoproudá zařízení
  • 26-51-H/02 Elektrikář – silnoproud
  • 26-52-H/01 Elektromechanik pro zařízení a přístroje
Přejít nahoru
Přejít na začátek