Nabídky partnerů školy

MEVA a. s.

Pozice Vývojový konstruktér ve výrobě.

2JCP


Firma 2JSCP nabízí širokou škálu pracovních pozic pro absolventy naší školy. Více informací lze nalézt na webových stránkách 2JSCP

Monzas, spol. s r. o.

Hledáme šikovné absolventy / absolventky SPŠ! Baví vás železnice, její zabezpečení a kolejové stavby? Elektro je součástí vašeho oboru a chcete se mu profesně věnovat? V případě kladných odpovědí navštivte naše web stránky s aktuální nabídkou pracovních pozic – https://monzas.cz/kariera. Pokud máte zájem o jinou pracovní pozici, než zrovna aktuálně vypsanou, napište nám na kariera@monzas.cz, určitě se vám ozveme:) Těšíme se na vás! tým MONZAS


Saltek

Technolog výroby

Do našeho týmu rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni. Pozice je vhodná i pro absolventy. Šikovné kolegy rádi podpoříme v jejich rozvoji. Pojďte mezi nás!

https://www.saltek.eu/kariera?r=detail&id=cpbr-1565388017
Zkušební technik laboratoře

Zajímá Vás práce ve vysokonapěťové laboratoři a chcete se podílet na testování prototypů přepěťových ochran? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

https://www.saltek.eu/kariera?r=detail&id=cpbr-1565925803
Vývojový designér/konstruktér elektro/elektronik

Inovace jsou hybnou silou rozvoje společnosti. Technické týmy rozšiřujeme trvale a nyní posilujeme i tým R+D. Pokud se orientuješ v oblasti návrhů elektronických/elektro zařízení malého a nízkého napětí, či obecně elektronickému HW a chceš se věnovat vývojové oblasti přepěťových ochran, tak tě rádi uvidíme a třeba přivítáme v našem R+D týmu.

https://www.saltek.eu/kariera?r=detail&id=cpbr-1558454773

ČD Cargo


Okresní hospodářská komora v Chomutově


AGC Flat Glass


StanleyBlack&Decker

Správa železniční dopravní cesty

Přejít nahoru
Přejít na začátek