Nabídky partnerů školy

Monzas, spol. s r. o.

Hledáme šikovné absolventy / absolventky SPŠ! Baví vás železnice, její zabezpečení a kolejové stavby? Elektro je součástí vašeho oboru a chcete se mu profesně věnovat? V případě kladných odpovědí navštivte naše web stránky s aktuální nabídkou pracovních pozic – https://monzas.cz/kariera. Pokud máte zájem o jinou pracovní pozici, než zrovna aktuálně vypsanou, napište nám na kariera@monzas.cz, určitě se vám ozveme:) Těšíme se na vás! tým MONZAS

Saltek

Technolog výroby

Do našeho týmu rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni. Pozice je vhodná i pro absolventy. Šikovné kolegy rádi podpoříme v jejich rozvoji. Pojďte mezi nás!

https://www.saltek.eu/kariera?r=detail&id=cpbr-1565388017
Zkušební technik laboratoře

Zajímá Vás práce ve vysokonapěťové laboratoři a chcete se podílet na testování prototypů přepěťových ochran? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

https://www.saltek.eu/kariera?r=detail&id=cpbr-1565925803
Vývojový designér/konstruktér elektro/elektronik

Inovace jsou hybnou silou rozvoje společnosti. Technické týmy rozšiřujeme trvale a nyní posilujeme i tým R+D. Pokud se orientuješ v oblasti návrhů elektronických/elektro zařízení malého a nízkého napětí, či obecně elektronickému HW a chceš se věnovat vývojové oblasti přepěťových ochran, tak tě rádi uvidíme a třeba přivítáme v našem R+D týmu.

https://www.saltek.eu/kariera?r=detail&id=cpbr-1558454773

ČD Cargo

Okresní hoshodářská komora v Chomutově

StanleyBlack&Decker

Správa železniční dopravní cesty

Přejít na začátek