Republikové finále SAP

Dne 11.10. se v Břeclavi konalo republikové finále ve středoškolském atletickém poháru, kam se naše škola probojovala po vítězství v kraji. Ve finále bylo celkem 16 školních týmu. Počasí nám přálo a i přesto, že jsme skončili na 8. místě, se můžeme pyšnit některými skvělými výkony našich žáků. Nejvíce bodů pro družstvo přinesli Adam Císař (60m a 400m) a Matyas Köszegi (60m, dálka). Nejlépe bodově hodnocený výkon měl však Adam Rež a jeho skvělý čas na 1500m (4:17,36) přinesl družstvu 830bodů. Je však ještě potřeba zmínit druhý nejlépe hodnocený výkon pro družstvo v počtu 805 bodů, který zajistil Vojtěch Novotný taktéž na 1500m v čase 4:20,94. Neméně důležití pro zisk celkového počtu bodů však byli také Tomáš Běšťák, Lukáš Hora, Milan Holcr, Jan Vaněk, Filip Štětka, Patrik Carska a Ondřej Jareš. Celkem naše družstvo získalo 8879 bodů. Chlapci, děkujeme a již teď se těšíme na příští rok! ♡ 

Blanka Studihradová

Přejít nahoru
Přejít na začátek