Celostátní SOUTĚŽ ODBORNÝCH DOVEDNOSTÍ 2024

se konala v Středním odborném učilišti elektrotechnickém  Plzeň, ve dnech 19. 2 – 20. 2. 2024.

„Naši žáci vynikli na soutěži odborných dovedností v elektrotechnice.
 Dva naši talentovaní žáci, Antonín Gärtner a Jaroslav Kozel ze třídy 3ME se 19.2. a 20.2 účastnili soutěže odborných dovedností na plzeňském Středním odborném učilišti elektrotechnickém. S odvahou a znalostmi se postavili dvěma náročným kategoriím – slaboproud a silnoproud a nezůstalo jim nic než vydat ze sebe to nejlepší.
Během dvou dnů strávených na soutěži, doprovázeni našimi pedagogy, prokázali Antonín a Jaroslav své schopnosti a odhodlání. Zvládli výzvy vědomostních testů a ukázali, že jsou připraveni na jakoukoli výzvu, která na ně čeká.
A výsledek? Antonín Gärtner si odnesl skvělé druhé místo v kategorii slaboproud! Jeho úspěch je nejen jeho vlastním triumfem, ale také hrdostí pro naši školu. Těšíme se na jeho účast ve finále, které se bude konat v Brně a věříme, že bude pokračovat v reprezentaci naší školy s takovým zápalem jako doposud.

Soutěž odborných dovedností přináší našim žákům mnoho cenných zkušeností, které jim posílí jejich budoucí kariéru v oblasti elektrotechniky.
Gratulujeme Antonínovi a Jaroslavovi k jejich úspěchu a děkujeme jim za to, že reprezentují naši školu.“

Velké poděkování patří také kolegům Gerzaničovi a Soukupovi,  kteří žáky připravili.

Přejít nahoru
Přejít na začátek