Lyžařský kurz 2022 -Pec pod Sněžkou

Minulý týden proběhl po delší době první lyžařský kurz naší školy pro druhé ročníky, který žáci absolvovali jako náhradu za 1. ročník.  

Všichni účastníci ho zvládli. Ti, co neuměli  lyžovat se naučili a ti, co přijeli s určitými dovednostmi, se v nich zdokonalili. V letošním školním roce organizujeme celkem tří lyžařské kurzy pro téměř 200  žáků obou středisek. 

I přes ne příliš ideální epidemiologickou situaci pokračujeme v nastavené tradici školy. Nezapomínáme na rozvoj žáků ve všech oblastech školních i mimoškolních aktivit. Naše škola je velmi úspěšná mimo odborné činnosti i v pořádání zimních a letních sportovních kurzů. Další kurzy pro žáky 1. ročníků střediska Stříbrníky a  kurz pro žáky 1. ročníku Resslovky bude v Peci pod Sněžkou v měsíci březnu.

\"\"
Přejít nahoru
Přejít na začátek