DEN PRO ŽÁKY ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Student Cup Správy železnic 2022

Dne 4. října se na naší škole konala akce Student Cup Správy železnic 2022. Jedná se o sportovně-vzdělávací projekt na podporu technických oborů, určený žákům 7. až 9. tříd základních škol. Pomáhá žákům základní školy při výběru budoucího povolání i při hledání profesní dráhy.

Projekt zajímavou a zábavnou formou představuje nejen jednotlivé technické profese Správy železnic, ale také obory a zaměření střední školy. Této akce, která se konala ve venkovních prostorech střediska Stříbrníky, se zúčastnilo cca 200 žáků základních škol z Ústí nad Labem. Den plný zábavy, soutěží a her byl zakončen vyhlášením vítězů, předáním pohárů, medailí a hodnotných cen.

Tento den si perfektně užili nejen žáci základních škol, aletaké vybraní žáci naší školy. Děkujeme Správě železnic za tuto akci a těšíme se již na další ročník 2023.

\"\"
Přejít nahoru
Přejít na začátek