7. ročník krajské soutěže v AutoCADu a INVENTORu

\"\"

Ve středu 6. března 2019 se na Střední průmyslové škole, Resslova 5, Ústí nad Labem konal již 7. ročník krajské soutěže ve 2D kreslení (AutoCAD) a 3D modelování (INVENTOR).

Soutěže se zúčastnila družstva žáků a jejich pedagogických doprovodů ze šesti průmyslových škol Ústeckého kraje, které mají ve svém portfoliu studijní obor 23-41-M/01 Strojírenství: VOŠ a SPŠ Varnsdorf, SPŠ TOS Varnsdorf, SPŠ a VOŠ Chomutov, HŠ, OA a SPŠ Teplice, SPŠ a SOŠ Most a domácí pořadatel soutěže SPŠ Ústí nad Labem.

Slavnostního zahájení soutěže se kromě vedení SPŠ Ústí nad Labem a zástupců jednotlivých škol zúčastnili také zástupci sponzorů této soutěže.

Velké poděkování za komplexní organizaci soutěže patří kolegům Ing. Martinu Kynclovi a Ing. Blance Urbánkové, dále našim sponzorům a partnerům, kteří věnovali do soutěže velmi hodnotné ceny a pomohli tím zabezpečit celou soutěž.

Všichni soutěžící prokázali dobré znalosti v obou kategoriích a výsledkové listiny je možné si prohlédnout v přiloženém souboru.

Všem zúčastněným děkujeme za účast v soutěži, gratulujeme těm, kteří se umístili na předních místech, a přejeme další úspěchy ve studiu na jejich školách. Tato soutěž je velmi dobrým krokem a příspěvkem k rozvoji technického vzdělávání v Ústeckém kraji.

Ing. Vlastimil Sekal, statutární zástupce ředitele

Přejít nahoru
Přejít na začátek