Středisko Stříbrníky

čtvrtek, 21. září
třídahodinanepřítomensuplujícíučebnapoznámka
1. ES2. [ZAE]HavelTůmadílny OVTCN, odučí 7. hod.
1. ES3. [FYZ]PokornýTůmadílny OVSTR, odučí 6. hod.
1. ITA1. [MAT]PetrnouškováViktorová324ČJL, odučí 7. hod.
1. ITA3. [TEV]KopeckáVazač423 
1. ITA4. [PVA]HaberzettlKožej427 
1. ITA5. [PVA]HaberzettlBalín427 
1. ITA6. [ZPV]Neustupa  odpadá
1. ITB2. [ZPV]VachutaHoráček322DĚJ, odučí 6. hod.
1. ME2. [MTT]HladěnaMádle122 
1. ME3. [ANJ]ZemanováPilařová322 
1. DM1. [ANJ]Zemanová  odpadá
1. DM1. [TCN]Tůma  odpadá, bude oduč. 5. hod.
1. DM2. [ČJL]MádleLeubner325MAT, odučí 22.9. 1. hod.
1. DM3. [NAS]KoubováMádle122ČJL
1. DM4. [ZAE]HladěnaTůmadílny OVSTR, odučí 6. hod.
1. DM5. [ANJ]ZemanováTůmadílny OVTCN, odučí 1. hod.
1. DM7. [ZAE]Hladěna  odpadá
2. ITA1. [ZPV]Pokorný  odpadá
2. ITA2. [TEV]NeustupaKožejC3DAT, celá třída
2. ITA2. [NEj]HoráčekKožejC3DAT, celá třída
2. ITA2. [OBN]NeustupaMedřický420WEA, 2. skupina
2. ITA3. [OBN]NeustupaKožejC3DAT, 1. skupina
2. ITA4. [MAT]PetrnouškováMedřický329WEA, celá třída
1. LF1. [OBN]Neustupa  odpadá
1. LF4. [ANJ]ZemanováSoukup327 
1. LF5. [ZPV]NeustupaŠidlíková224MAT
2. ME4. [ČJL]BrychtováHelešicová319ANJ, odučí 7. hod.
3. ME0. - 3. [OV]MasopustKošvicaOV-132nepřítomen Masopust
3. ED1. [ČIT]Haberzettl  odpadá, bude oduč. 22.9.
3. ED1. [RZA]Soukup  odpadá
3. ED2. [MAT]LeubnerSmetanová329EKO
3. ED3. [AUT]HladěnaRambová227 
3. ED4. [EKO]SmetanováLeubner325MAT
3. ED6. [AUT]Soukup  odpadá
3. ED6. [AUT]HladěnaHavel121ELM, odučí 8. hod.
3. ED7. - 8. [EME]Svobodová  odpadá
4. ITA2. [MAT]PetrnouškováViktorová127ČJL, odučí 6. hod.
4. ITA7. [TEV]Neustupa  odpadá
4. ITB1. [TEV]VachutaHaberzettlC3PRJ, odučí 7. hod.
4. ITB2. [ČJL]ViktorováKršňáková425ANJ
4. ITB3. [NEj]Brychtová 223 
4. ITB4. [ANJ]KršňákováViktorová127ČJL
4. ITB5. [MAT]PetrnouškováRys129MAT
4. LF4. [ZEM]VachutaSmetanová421PEK, odučí 22.9. 7. hod.
4. LF5. [NEj]KopeckáKoubová329APP, odučí 7. hod.
4. ME1. - 2. [POS]Ondrka  odpadá
4. ME6. [ANJ]StudihradovaOndrka105POS
2. LF1. [TEV]KopeckáŠidlíková224MAT
2. LF2. [NEj]KopeckáHelešicová319 
2. LF3. [ANJ]StudihradovaŠidlíková224 
2. LF5. [ČJL]BrychtováSmetanová223ÚČE, odučí 7. hod.
pátek, 22. září
třídahodinanepřítomensuplujícíučebnapoznámka
1. ES1. [ZPV]Neustupa  odpadá
1. ES7. [TEV]Neustupa  odpadá
1. ME2. [ČJL]BrychtováHoráček122DĚJ, odučí 7. hod.
1. ME3. [ANJ]ZemanováBrychtová329ČJL
1. ME3. [ANJ]HelešicováBrychtová329ČJL
1. DM1. [MAT]Leubner  odpadá
1. DM6. [ANJ]ZemanováSoukup324 
1. DM7. [ANJ]Zemanová  odpadá
3. ITB2. [OBN]ViktorováKršňáková425ANJ
3. ITB5. [ANJ]KršňákováViktorová127OBN
2. ITA2. [ANJ]HelešicováRys129FYZ, celá třída
2. ITA2. [TEV]NeustupaRys129FYZ, celá třída
2. ITA5. [FYZ]RysPokorný205PVA, odučí 7. hod.
2. ITA5. [FYZ]RysKučera4231. skupina
2. ITB2. [TEV]NeustupaMádle131skupina a
2. ITB6. [OBN]Neustupa  odpadá
2. ME1. [ANJ]Helešicová  odpadá
2. ME4. [TEV]NeustupaBeneš225ZAE, odučí 6. hod.
3. ITA3. [MAT]PetrnouškováSýkorováC3PRJ, odučí 1. hod.
3. ED0. - 1. [EME]Svobodová  odpadá
3. ED3. [EME]SvobodováHaberzettl327ČIT
3. ED4. [ANJ]HelešicováHavel227 
3. ED5. [ANJ]ZemanováRambová428 
4. ITA2. [MAT]PetrnouškováViktorová127OBN, odučí 7. hod.
4. ITB4. [MAT]PetrnouškováViktorová127ČJL
4. ITB5. [ČJL]ViktorováKršňáková425ANJ, odučí 7. hod.
4. LF1. [TEV]VondřičkováSmetanová421PEK, odučí 6. hod.
4. LF5. [NEj]KopeckáVondřičkováKTEV
4. ME1. [MAT]Petrnoušková  odpadá
4. ME6. - 7. [TET]Masopust  odpadá
2. LF3. [NEj]KopeckáSmetanová131 
2. LF6. [OBN]Kopecká  odpadá
2. ED0. - 3. [OV]ČernýNeužilOV-001nepřítomen Neužil

Aktuality