Sportovní úspěchy konce roku 2018

Dne 03.01.2019, Pavel Novák


Krajské finále v plavání

Naši žáci se ve složení Vojtěch Janeček (S3B), Filip Sonnenberg (E2), Pavel Ouředník (S3B), Pavel Sobotka (3ME), Vojtěch Šeda (2ES), David Řezáč (S1A) zúčastnili krajského finále v plavání, které suveréně vyhráli a z 1. místa se kvalifikovali na lednové mistrovství republiky.


Okresní finále KB Florbal Challenge

Žáci SPŠ Resslova, ve složení Pavel Vítek (S2A), Jan Medek (D2), Raymond Richtermoc (E2), Vojtěch Válek (2ITA), Ondřej Raichl (D3), Jakub Lukeš (S1B), Filip Šifalda (E2), Petr Parachin (2ITA), Lukáš Priban (2ITA), Tomáš Prostredník (2ITA), Ladislav Čermák (D2) a naše žákyně ve složení Tereza Kalousová (A4), Eva Balcarová (D2), Veronika Skořepová (S2B), Eliška Pospíchalová (S1A), Lucie Hajná (A3) a Tereza Dušková (A3) se zúčastnili okresního finále v KB Florbal Challange. V konkurenci středních škol z ústeckého okresu nestačil náš tým chlapců SPŠ Resslova pouze na gymnázium z Jateční ulice a v konečném pořadí obsadil krásné 2. místo. Naše dívky obsadily vynikající 3. místo.


Okresní finále v basketbalu

Naši žáci SPŠ Resslova, ve složení Ondřej Bína (E2), Jan Gabriel (S2A), Matěj Hahn (E2), Ondřej Formánek (S3A), Martin Petrásek (S3A), Jan Mráz (S3A), Tomáš Jiránek (S2A), Jakub Jiránek (S3A), Vít Veselý (S1B), Jakub Zeman (S1A), Jan Lacina se zúčastnili okresního finále v basketbalu, které bylo pořádáno v pátek 2.11.2018 ve sportovní hale našeho střediska na Stříbrníkách. V konkurenci středních škol z ústeckého okresu nestačil náš tým SPŠ Resslova pouze na gymnázium z Jateční ulice a v konečném pořadí obsadil krásné 2. místo.


Krajské finále ve stolním tenisu

Naši žáci se ve složení Pavel Vaníček (E4), Tomáš Lichtenberg (S4A) a Ondřej Taitl (S2B) po vítězství v okresním finále ve stolním tenisu zúčastnili krajského finále pořádaného v Litoměřicích, kde obsadili výborné 3. místo.

Našim žákům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Mgr. Václav Šonka