Vážení uchazeči o studium,

děkujeme za zájem, který jste projevili svou účastí na dnech otevřených dveří a ukázkových dnech. Nyní je na vás, zvolit si obor, o který máte největší zájem a který bude pro váš další život nejpřínosnější. Kriteria prvního kola přijímacího řízení najdete je společně s dalšími informacemi v sekci přijímací řízení tohoto webu.

Nezapomeňte také na to, že přihlášku musíte podat řediteli školy nejpozději do 1. března. Verzi přihlášky, aktualizovanou MŠMT pro tento školní rok, naleznete zde.

VÁNOCE 2017 A NOVÝ ROK 2018 RES STŘ


žení kolegové, žáci školy a rodiče, přátelé a příznivci školy, partneři a všichni dobré vůle,

přejeme Vám šťastné Vánoce a

vše NEJ ……………… v roce 2018


za celou školu

Jaroslav Mareš


Dne 17.12.2017, Jaroslav Mareš


Vítězství našich žáků v okresním přeboru družstev v šachu STŘ

V úterý 12. prosince proběhlo v DDM Ústí nad Labem okresní kolo přeboru škol v šachu. Naši žáci zvítězili před oběma ústeckými gymnázii Jateční a Dr. Šmejkala.

Logické myšlení, propočet a dobrá paměť, která je tak důležitá při této hře,  není jen vlastnost gymnazistů. 

Nejlepším hráčem celého turnaje byla naše Eliška Mrišová (4 vítězství, 2 remízy, žádná porážka), která tak nejvíce přispěla k našemu celkovému vítězství a tím postupu na lednové krajské kolo do Litoměřic. Pochvalu zaslouží dále Rojt (4 body), Krtek (4b) , Šmatlák (2b), Mach (2b), Kodeš (1,5b)  a Klein (1,5b).

Mgr. Kamil Balín

Dne 14.12.2017, Aleš Kučera


soutěž pro ZŠ "A je to 2017" STŘ

Dne 13. prosince 2017 se na naší škole konal již 8. ročník oblíbené soutěže pro žáky posledních ročníků ze základních škol. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 11 čtyřčlenných družstev z deseti základních škol. Všem účastníkům děkujeme za účast, doufáme, že se při soutěži řádně pobavili a přejeme všem krásné a pohodové vánoční svátky. Zároveň se již těšíme na další ročník soutěže "A je to 2018".

Výsledková listina a seznam základních škol je zde.